Ponuka - www.pucuj.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Ponuka

Nová galéria VIP !!!

Zabezpečíme:
čistotu, dezinfekciu priestoru a vzduchu, BIO bez chémie !
Bojujeme proti baktériám, plesniam, prachu - roztočom, peľovým zrnkám, pachom, výparom,
pomáhame aj alergikom a astmatikom!
Používame revolučnú technológiu separácie, ionizácie vzduchu s likvidáciou peľov a roztočov!
Zabezpečíme:
hĺbkové čistenie a dezinfekciu, hĺbkové vysávanie a tepovanie,
ďalej na želanie dezinfekciu termikou s parným čistením, dezinfekciu UV žiarením, dezinfekciu chemickú a komplexné umývanie a čistenie !
Hĺbkové čistenie a dezinfekciu, je potrebné vykonávať minimálne štyrikrát do roka s priebežnou čistotou a dezinfekciou priestoru a vzduchu.
Aj preto sme tu pre Vás, radi Vám pomôžeme žiť lepšie a hlavne zdravšie !

Každý deň sa stretávame so správami o našom ovzduší. Poškodené lesy, znečistené okolie, smog a ozónová diera sú len jednými z nich. Dôsledkom týchto faktorov sú neustále narastajúce ochorenia hlavne u našich detí. Alergie a astma nie sú zriedkavé. Každé tretie dieťa je postihnuté týmto ochorením. Ani dospelý človek si nemôže byť dostatočne istý, že jeho imunitný systém môže odolávať dôsledkom ekologických škôd. Znečistené ovzdušie globálne môžete ovplyvniť len minimálne, ale vzduch, ktorý dýchate (doma v práci a pod.), môžete vylepšiť priamo, tak ako aj priestor v ktorom žijete. A preto pre Vás vytvoríme v uzavretom priestore, hodnoty vzduchu ako v prírode. Sme výnimoční vďaka technológii a patentu zariadení. Naše zariadenia sú uznané aj, ako zdravotná pomôcka pre alergikov a astmatikov. Za 1 minútu vyčistíme min. 2,5 m3 vzduchu. Čistíme nielen vzduch ale aj priestor - Air and room cleaning system, GreenBase BioTechnology. Nepoužívame žiadne filtre a sáčky, pracujeme pomocou vody a separátora, preto zariadenie nevyfukuje alergény a nasaté nečistoty späť do priestoru. Aj pri vysávaní vzduchotechnika ionizuje, pohlcuje pachy, dezinfikuje a Vy inhalujete. Zabezpečíme aj čistenie plávajúcich podláh a hladkých povrchov veľmi jednoducho. Zo vzduchu mizne prach a preto sa v rohoch nevytvárajú chumáče prachu. Pomocou nástavcov povrch vyčistíme, vyleštíme, umyjeme a ošetríme.


Ďalej zabezpečíme, vykonáme a dokážeme:
-
očistiť vzduch od prachu a peľových zrniek,
- pohltiť chemické výpary a plyny,
- zvlhčiť a ionizovať vzduch,
- odstraňovať pachy napr.: fajčiarske, kuchynské, atď.,
- inhalovať, liečiť arómami,
- „prať“ vzduch,
- dezinfikovať priestor,
- likvidovať roztoče,
- odsávať prach a nečistoty z podlahových krytín,
- čistiť žalúzie a záclony,
- vákuovo prečistiť ovčie rúna, plyšové hračky, atď.,
- čistiť sedačky, kreslá, prikrývky a matrace od roztočov, kožušiny od molí, atď.,
- umývať hladké podlahy a sklenené tabule,
- vysávať a zároveň na vlhko utierať plávajúce podlahy, atď.,
- odstrániť fľaky z kobercov,
- tepovať koberce a čalúnený nábytok,
- čistiť bazény a fontány, odpady, atď.,
ďalšie požiadavky zákazníkov podľa dohovoru!Teória všeobecne

Dezinfekcia
Dezinfekcia je proces alebo činnosť, ktorej cieľom je likvidácia čo najväčšieho počtu choroboplodných, alebo nežiadúcich mikroorganizmov. Používajú sa pri tom fyzikálne i chemické prostriedky. V prípade, že cieľom je úplná likvidácia akýchkoľvek živých organizmov, hovoríme o sterilizácii.

Dezinfekcia UV žiarením
UV (Ultrafialové žiarenie) predstavuje fyzikálny spôsob dezinfekcie. Princípom je zmena, ktorá zabraňuje reprodukcii mikroorganizmov, alebo ich priamo usmrcuje. Ožiarenie ultrafialovými lúčmi vyvoláva inaktiváciu vnútrobunkových enzýmov, spomaľuje delenie buniek. Spôsob dezinfekcie UV žiarením má v porovnaní s chloráciou zvlášť ten význam, že pri ňom nevzniká nepríjemný a dráždivý zápach po chlóre a dezinfikuje sa prakticky okamžite.

Dezinfekcia a čistenie parou
Dezinfekcia parou je proces založený na vystavení znečisteného povrchu pare t.j. pôsobeniu na povrch vysokou teplotou a tlakom. Pritom dochádza k inaktivácii širokého spektra mikroorganizmov. Vodná para je plynné skupenstvo  vody. Para čistí ekologicky a to bez čistiacich prostriedkov s nízkou spotrebou vody, ťažko prístupné miesta, bez drhnutia a leštenia, má všestranné použitie napr. na čistenie kuchyne, kúpeľne, okien ako aj ošetrovanie textílií atď., čistenie je rýchlejšie, para nezanecháva žiadne vápenaté zvyšky pretože vytváraním pary sa voda demineralizuje.


Povrchová a chemická dezinfekcia
Princípom chemickej dezinfekcie je narušenie bunkovej steny mikroorganizmu a bunka zomiera.
Chlór pôsobí v styku s vodou, prítomnej v bunkách, oxidačne na životne dôležité molekuly (proteíny - enzýmy, lipidy aj sacharidy). Mení ich štruktúru a organizmus hynie.
Pravidelná a dôsledná dezinfekcia je významným faktorom prevencie prenosu infekcií. Chemické prostriedky na dezinfekciu (chlórové aj bezchlórové) sú vyvinuté tak, aby zaistili baktériostatickú, virostatickú bezpečnosť ošetrovaných povrchov, zariadení, priestorov, nástrojov a prístrojov. Sú vysoko efektívne a vodou riediteľné. Slúžia na preventívnu aj liečebnú dezinfekciu priestorov a zariadení. Pôsobia preventívne proti infekčným chorobám, mikroorganizmom ako sú baktérie, vírusy a plesne. Na povrchu vytvárajú vrstvu, ktorá zabezpečuje baktériostatickosť aj cca 20 dní.


Voda
Voda je chemická zlúčenina  vodíka a  kyslíka. Je základnou podmienkou pre existenciu  života na  Zemi. Za normálnej  teploty a  tlaku je to bezfarebná, číra  kvapalina bez zápachu a chuti. V prírode sa vyskytuje v troch skupenstvách: v pevnom ( sneh,  ľad), v kvapalnom (voda) a v plynnom ( vodná para). Je najrozšírenejšou látkou na  Zemi. Je podstatnou zložkou biosféry a má popri  pôde prvoradý význam pre zabezpečenie výživy ľudstva. Je základnou zložkou  biomasy, hlavným prostriedkom pre transport živín. Pre svoj dipólový charakter je voda dobrým  rozpúšťadlom iónových zlúčenín. Voda najdôležitejšou zlúčeninou na zemskom povrchu a pokrýva 70 % povrchu. 22. marec je Svetový deň vody.


"Vode bola daná čarovná moc byť miazgou života na Zemi."
                                                                                                Leonardo da Vinci

Zdroj: Internet.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky